Stanley Bandmass Tylon matavimo ruletė (030687), 3 m, 12,7 mm

5,43 €
5,43 €
Kiekis

4446
3253560306878
Nauja
6-9 d.d.
DOHO parduotuvė - 0 EUR
DPD paštomatai - 2.99 EUR
DPD kurjeris - 4.59 EUR
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.

Charakteristikos

Svoris
0.113
Matavimo juostos ilgis
3 m
Matavimo juostos plotis
12,7 mm
Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos

Trumpai apie prekę

Stanley Bandmass Tylon matavimo ruletė (030687) yra patikima ir tvirta priemonė, skirta įvairiems matavimo darbams. Ji pasižymi puikia kokybe, lengvu naudojimu ir patogia konstrukcija, leidžiančia lengvai atlikti matavimus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Prekės privalumai

  • Tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą net intensyvaus naudojimo metu.
  • Lengva ir patogi rankena leidžia lengvai valdyti ruletę vienai rankai.
  • Matavimo juosta yra aiškiai ženklinta, todėl matavimai greitai ir tiksliai atliekami.
  • Tradicinis dizainas suteikia elegantišką ir profesionalią išvaizdą.
  • Gera ergonomika leidžia patogiai dirbti ilgus laikotarpius.

Šios prekės trūkumai

  • Galbūt nėra tiek daug papildomų funkcijų, kiek siūlo kitos brangesnės ruletės, bet tai nėra didelis trūkumas.
  • Standartinis ilgio matavimo pasirinkimas - galbūt būtų naudinga turėti ir ilgesnių variantų.

⚠️ Tai yra dirbtinio intelekto nuomonė!

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

SPECIALIST+ AUTOSTOP RULETĖ 5 M X 25 MM

12,94 € su PVM 10,69 € be PVM
Forma ir konstrukcija: • Specialist+ Autostop matavimo ruletė su Auto-Brake sistema. • Juosta padengta nailonine danga. • Žymėjimas iš abiejų pusių. • Kokybiškas vidinis mechanizmas. • Ergonomiškas korpuso dizainas. • 2 klasės tikslumas. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli. Privalumai: • Žymiai ilgesnis tarnavimo laikas. • Patogus matavimas bet kurioje pozicijoje. • Užtikrinamas sklandus ir saugus ruletės suvyniojimas. • Atspari smūgiams.

Ruletė GRIPPER PG85 8 m x 25 mm

17,87 € su PVM 14,77 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Akrilinė danga – didesnis atsparumas rūdims ir trinčiai. • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. Forma ir konstrukcija: • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas - ruletė itin patikima ir tiksli. • Gumos sluoksnis apsaugo ruletę nuo smūgių. • Tvirtas ABS plastikinis korpusas. • Korpusas padengtas storos gumos sluoksniu – didesnis atsparumas karščiui ir šalčiui. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.

Ruletė Premium, 5 m x 25 mm

9,84 € su PVM 8,13 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Magnetinis kabliukas. • Juostos žymėjimas iš abiejų pusių • Nailono danga iš abiejų pusių – didesnis atsparumas trinčiai. Forma ir konstrukcija: • Tvirtas ABS plastikinis korpusas. • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. • 1 klasės tikslumas: ± 1,1 mm paklaida per 10 m. • Komplektuojama su dirželiu ant rankos ir kabliuku. • Atsparus smūgiams korpusas. • Juosta užsifiksuoja toje pozicijoje, kiek buvo ištraukta. • Atitinka CE ir MID sertifikatus. Įrankis naudojamas: • Itin tiksliems matavimo darbams. • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams. • Metalinių medžiagų matavimo darbams.

Ruletė SELF LOCK 5 m x 25 mm

19,11 € su PVM 15,79 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Nailono danga – didesnis atsparumas trinčiai. Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma, atsparus smūgiams korpusas. • Juosta užsifiksuoja toje pozicijoje, kiek buvo ištraukta. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.