Visoms mūsų parduodamoms prekėms yra suteikiamas garantinis aptarnavimas, skaičiuojamas nuo pardavimo datos. Konkretūs terminai yra nurodyti kiekvieno įrankio prekės kortelėje. Prietaisai yra remontuojami nemokamai, jeigu atsiranda gamintojo defektas. Ši garantija negalioja, jeigu įrankiai ar jų priedai buvo naudojami ne pagal paskirtį: viršytas įrangos pajėgumas, naudota netinkama papildoma įranga ar naudotojas nesilaikė naudojimo instrukcijose numatytų gairių. Kaip naudoti įrankį, yra paaiškinama jo instrukcijoje. Sugedus įrankiui, kiekvieno garantinio atveju jums reikės pateikti pirkimo dokumentus ir/ar garantinio kortelę kur aiškiai matytųsi pirkimo data. Žemiau pateikiame kiekvieno gamintojo garantinio serviso niuansus.

Pasirinkite gamintoją:

BOSCH profesionaliems mėlyniems įrankiams yra suteikiama 1 + 2 metų garantija. Nusipirkę įrankį, jūs gaunate 1 metų garantiją. Jeigu per mėnesį laiko nuo įrankio įsigijimo datos užregistruosite įrankį internetu, jūsų garantija pratęsiama iki 3 metų. Paspaudus šią nuorodą (www.bosch-professional.com), jūs pateksite į registracijos puslapį kur ir galėsite užregistruoti naujai įsigytą Bosch įrankį. Sugedus įrankiui, Išsiųskite savo įrankį remontui naudojant DPD kurjerių tarnybą: https://www.bosch-servisas.lt/Pages/SendToRepairTerms.aspx

Kiekvieno garantinio atveju jums reikės pateikti registracijos sertifikatą ir pirkimo dokumentus kur aiškiai matytųsi pirkimo data.

MAKITA garantijos terminas priklauso nuo gaminio ir pirkėjo tipo. Garantija įrankiams su benzininiais varikliais kuriuos įsigijo fizinis asmuo galioja 2 metus, o vykdant juridinę veiklą - 6 mėnesius nuo pirkimo datos. Visiems kitiems įrankiams išskyrus akumuliatorius ir įkroviklius (1 metai), garantija galioja 2 metus nuo gaminio įsigijimo datos. Kadangi Doho LT, MB nėra oficialus Makita atstovas, todėl nėra galimybės pratęsti garantiją iki 3 metų. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai, kuriuos galite rasti šioje nuorodoje: www.makita.lt/service-partners.html

DEWALT įrankiams garantijos terminas priklauso nuo pirkėjo ir gaminio tipo. Fiziniams asmenims standartinis garantinis laikotarpis yra 2 metai, juridiniams - 1 metai, kurį galima pratęsti iki 3 metų (1 + 2), jeigu produktą užregistruosite: DEWALT.eu/3  gamintojo tinklapyje per 1 mėnesį nuo įsigijimo datos. 

Garantinį ir pogarantinį įrankių remontą atlieka tik autorizuoti DeWalt įmonės servisai, kurie yra nurodyti čia: www.2helpu.com

Įrankiai kuriems negali būti pratęsiama garantija: viniakalės, milteliniai smūginiai įrenginiai, kompresoriai, generatoriai, akumuliatoriai ir įkrovikliai.

MILWAUKEE įrankiams suteikiama standartinė 1 metų garantija, kurią galima pratęsti nuo 1 iki 3 metų (1 + 2), užsiregistravus interneto svetainėje www.milwaukeetool.eu. Ši sąlyga negalioja MX FUEL™ įrankiams, kurių garantiją galima pratęsti nuo 1 iki 2 metų (1 + 1). Visiems MILWAUKEE® akumuliatoriams REDLITHIUM™, įskaitant akumuliatorius MX FUEL™, suteikiama standartinė 1 metų garantija, kurią galima pratęsti iki 2 metų (1 + 1). Pratęstą garantiją reikia užregistruoti internetu per 30 dienų nuo įsigijimo datos. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

METABO įrankiams yra suteikiama 1 metų garantija. Kadangi Doho LT, MB nėra oficialus Metabo atstovas, todėl nėra galimybės pratęsti Metabo XXL garantiją iki 3 metų. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

STANLEY elektrinių įrankių gaminiams standartiškai suteikiama 1 metų garantija, kurią galima pratęsti nuo 1 iki 3 metų (1 + 2), užsiregistravus interneto svetainėje  https://me.stanleytools.global/en/product-registration per mėnesį laiko nuo jo įsigyjimo. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri nurodys kur kreiptis dėl garantinio serviso.

BAHCO įrankiams garantijos terminas priklauso nuo pirkėjo ir gaminio tipo. Jeigu pirkėjas yra fizinis asmuo, elektriniams ir akumuliatoriniams įrankiams yra suteikiama

2 metų garantija, o jeigu fizinis - 1 metai. Mechaniniams įrankiams suteikiama viso gyvenimo garantija – medžiagų ir gamybos defektų garantija įprastam įrankio tarnavimo laikui. „Viso gyvenimo“ trukmė apibrėžiama kaip laikotarpis, kurį įrankis gali tarnauti įprastomis naudojimo sąlygomis. Garantija netaikoma gaminiams, kurie buvo netinkamai naudojami ir (arba) prižiūrimi arba kurie buvo dėvimi dėl netinkamo naudojimo arba kurie buvo neteisėtai modifikuoti. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

Visiems WERA profesionaliems mechaniniams įrankiams taikoma viso gyvenimo garantija dėl medžiagų ar gaminio defektų įprastam gaminio tarnavimo laikui. Ši garantija neapima produktų, kurie buvo modifikuoti, netinkamai naudojami, aplaidžiai ar netinkamai laikomi. Ši garantija taip pat netaikoma sukimo antgaliams, antgalių laikikliams ir L formos raktams. Wera Tools pasilieka teisę tikrinti pretenzijas dėl garantijos prieš išduodant pakeitimus. Transportavimo išlaidas turi padengti pirkėjas, tačiau Wera nemokamai atsiųs pakaitinius įrankius. Bet kokias pretenzijas dėl kitų priežasčių, nei nurodyta čia, turi patvirtinti Wera Tools Inc. arba jos įgalioti atstovai. Wera dinamometriniams gaminiams garantuojama iki 5000 sukimo momentų ciklų per vienerius metus nuo jų įsigijimo. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

STEINEL savo orapūtėms ir kaštų klijų pistoletams suteikia garantiją 1 metams nuo prekės įsigijimo dienos, jei jie buvo eksploatuojami įprastomis sąlygomis. Garantija negalioja įrankiams, kuriais buvo piktnaudžiaujama, kurie buvo bet kokiu būdu modifikuoti, kurie buvo išardyti ar suremontuoti kieno nors kito. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

FLEX įrankiams suteikiama standartinė 2 metų garantija. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

RYOBI įrankiams, kuriuos perka tik fizinis asmuo, standartiškai suteikiama 2 metų garantija, kurią galima pratęsti nuo 2 iki 3 metų (2 + 1), užsiregistravus interneto svetainėje: https://warranty.ryobitools.eu/lt-lt/home per 30 dienų nuo jo įsigijimo dienos. Garantija gaminiams su benzininiais varikliais yra 2 metai. Kadangi Ryobi įrankiai orientuoti į fizinius asmenis, garantija įmonėms nėra suteikiama. Atsiradus garantiniam įvykiui, kreipkitės tiesiogiai į Doho LT, MB kuri atliks įrankio garantinį servisą.

Visos parduodamos prekės be išimties yra originalios ir pažymėtos CE ženklinimu. Šis ženklinimas yra gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus. Taipogi, tai reiškia, kad:

* gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;

* gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;

* gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);

* gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.

Visiems akumuliatoriams ir įkrovikliams yra taikoma 12 mėnesių garantija, jei gamintojas nenurodo kitaip.