Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, todėl galime pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse.

Visoms mūsų parduodamoms prekėms yra suteikiamas garantinis aptarnavimas, skaičiuojamas nuo pardavimo datos. Konkretūs terminai yra nurodyti kiekvieno įrankio prekės kortelėje. Prietaisai yra remontuojami nemokamai, jeigu atsiranda gamintojo defektas. Ši garantija negalioja, jeigu įrankiai ar jų priedai buvo naudojami ne pagal paskirtį: viršytas įrangos pajėgumas, naudota netinkama papildoma įranga ar naudotojas nesilaikė naudojimo instrukcijos. Kaip naudoti įrankį, yra paaiškinama jo instrukcijoje. Sugedus įrankiui, kiekvieno garantinio atveju jums reikės pateikti garantinio kortelę ir pirkimo dokumentus kur aiškiai matytųsi pirkimo data. Žemiau pateikiame kiekvieno gamintojo garantinio serviso niuansus bei pogarantinio remonto centrus.

BOSCH profesionaliems mėlyniems įrankiams yra suteikiama 1+2 metų garantija. Nusipirkę įrankį jūs gaunate 1 metų garantiją. Jeigu per mėnesį laiko nuo įrankio įsigijimo datos užregistruosite įrankį internetu, jūsų garantija pratęsiama iki 3 metų. Paspaudus šią nuorodą (www.bosch-professional.com), jūs pateksite į registracijos puslapį kur ir galėsite užregistruoti naujai įsigytą Bosch įrankį. Sugedus įrankiui, kiekvieno garantinio atveju jums reikės pateikti registracijos sertifikatą ir pirkimo dokumentus kur aiškiai matytųsi pirkimo data. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai adresu: Ateities pl. 79A LT-52104 Kaunas; Kirtimų g. 2 LT-02300 Vilnius.

MAKITA garantijos terminas priklauso nuo gaminio tipo. Laisvalaikiui naudojamiems įrankiams su benzininiais varikliais galioja 2 metų garantija, o vykdant profesionalią veiklą - 6 mėnesius nuo pirkimo datos. Visiems kitiems įrankiams galioja 1 metų garantija nuo gaminio įsigijimo datos. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai, kuriuos galite rasti šioje nuorodoje: www.makita.lt/service-partners.html

DEWALT įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Sužinoti ar yra galimybė pratęsti garantinį laikotarpį dar 1 metams, jūs galite adresu: www.DEWALT.eu/3. Jeigu galimybė yra, įsigytą produktą turite užregistruoti gamintojo tinklapyje per 1 mėnesį nuo įsigijimo datos. Garantinį ir pogarantinį įrankių remontą atlieka tik autorizuoti DeWalt įmonės servisai, kurie yra nurodyti įrankio garantinėje kortelėje. Daugiau informacijos: www.2helpu.com

METABO įrankiams yra suteikiama 1 metų garantija. Nusipirkus akumuliatorinį įrankį (įskaitant akumuliatorius bei įkroviklius), per 4 savaites nuo įsigijimo datos užregistruokite jį oficialiame įmonės puslapyje www.metabo.com/xxl. Atsispausdinkite “All-in service” garantijos sertifikatą, kuriame bus nurodyti pirkėjo duomenys, įrankio modelis ir serijos numeris, tokiu atveju garantija bus pratęsta iki 3 metų.

Iškilus garantinio serviso poreikiui, prie jūsų turimo originalaus pardavimo čekio su pardavimo data jūs turite pridėti XXL garantijos patvirtinimą. Pirkėjas negali perleisti savo 3 metų Metabo garantijos kitam asmeniui. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai, kurie yra nurodyti įrankio garantinėje kortelėje. Daugiau informacijos apie Metabo garantiją galite rasti šioje nuorodoje: www.metabo-service.com

MILWAUKEE įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Visiems naujiems gamintojo įrankiams (išskyrus M18 viniakalėms (M18 CN180GS ir M18 CN160GA) garantija gali būti pratęsiama iki 3 metų. Tereikia prisiregistruoti įrankį nurodytu adresu per 30 dienų nuo jo įsigijimo dienos: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home

Elektroniniu paštu išsiųstas registracijos patvirtinimo kvitas ir originali sąskaita su pirkimo data bus pratęsti kaip garantijos įrodymai. Siunčiant gaminį į „Milwaukee“ aptarnavimo tarnybą, gaminys turi būti saugiai supakuotas be jokio pavojingo turinio, pažymėtas siuntėjo adresu ir pateiktas trumpas gedimo aprašymas. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai, kurie yra nurodyti kiekvieno įrankio garantinėje kortelėje.

STANLEY FatMax elektrinių įrankių gaminiams standartiškai suteikiama 1 metų garantija. Per 1 metus nuo įsigijimo elektriniam įrankiui sugedus dėl netinkamo pagaminimo ar defektų, STANLEY garantuoja sugedusių dalių pataisymą arba viso įrankio nemokamą pakeitimą. Užregistruokite savo STANLEY FatMax elektrinį įrankį per 4 savaites nuo pirkimo čia: https://me.stanleytools.global/en/product-registration ir gaukite papildomą 2 metų garantiją. Užregistravus savo elektrinį įrankį, elektriniam įrankiui sugedus dėl netinkamo pagaminimo ar defektų, STANLEY garantuoja sugedusių dalių pataisymą arba viso įrankio nemokamą pakeitimą.

Visiems BAHCO mechaniniams įrankiams suteikiama viso gyvenimo garantija – medžiagų ir gamybos defektų garantija įprastam įrankio tarnavimo laikui. „Viso gyvenimo“ trukmė apibrėžiama kaip laikotarpis, kurį įrankis gali tarnauti įprastomis naudojimo sąlygomis. Sugedęs produktas bus pataisytas ar pakeistas. Garantija netaikoma gaminiams, kurie buvo netinkamai naudojami ir (arba) prižiūrimi arba kurie buvo dėvimi dėl netinkamo naudojimo arba kurie buvo neteisėtai modifikuoti. Norint pasinaudoti garantija, mažmenininkui ar platintojui turi būti pristatytas arba išsiųstas pilnas įrankis su pirkimo dokumentais, kurie turi patvirtinti pirkimo datą ir produkto pavadinimą.

Visiems WERA profesionaliems mechaniniams įrankiams taikoma viso gyvenimo garantija dėl medžiagų ar gaminio defektų normaliam gaminio tarnavimo laikui. Ši politika neapima produktų, kurie buvo bet kokiu būdu pakeisti, ir produktų, kurie buvo netinkamai naudojami, aplaidžiai ar netinkamai laikomi. Ši garantinė politika taip pat netaikoma sukimo antgaliams, antgalių laikikliams ir L raktams. Wera Tools pasilieka teisę tikrinti pretenzijas dėl garantijos prieš išduodant pakeitimus. Transportavimo išlaidas turi padengti pirkėjas, tačiau Wera nemokamai atsiųs pakaitinius įrankius. Bet kokias pretenzijas dėl kitų priežasčių, nei nurodyta čia, turi patvirtinti Wera Tools Inc. arba jos įgalioti atstovai. Wera dinamometriniams gaminiams garantuojama iki 5000 sukimo momentų ciklų per vienerius metus nuo jų įsigijimo.

STEINEL savo orapūtėms ir kaštų klijų pistoletams suteikia garantiją vieneriems (1) metams nuo pirkimo datos, jei jie tinkamai naudojami įprastomis sąlygomis ir. Garantija negalioja įrankiams, kuriais buvo piktnaudžiaujama, kurie buvo bet kokiu būdu modifikuoti, kurie buvo išardyti ar suremontuoti kieno nors kito, išskyrus STEINEL.

HITACHI įrankiams yra suteikiama 2 metų garantija. Garantinį bei pogarantinį servisą vykdo įgalioti serviso centrai, kurie nurodyti kiekvieno įrankio garantinėje kortelėje.

Įsigijus prekę iš mūsų parduotuvės ir jai sugedus, informuokite mus elektroniniu paštu [email protected] arba telefono numeriu +370 686 47 132 ir mes suteiksime jums informaciją apie garantinio aptarnavimo vietą.

Visos parduodamos prekės be išimties yra originalios ir pažymėtos CE ženklinimu. Šis ženklinimas yra gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus. Taipogi, tai reiškia, kad:

* gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;

* gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;

* gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);

* gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.

Į viršų
Meniu
Užbaigti
Krepšelis
Užbaigti
Grįžti
Paskyra
Užbaigti