Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, todėl galime pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse.

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Wera

Wera Tools yra įrankių gamintojas „Wera Werkzeuge GmbH“, oficialiai „Wera Werk Hermann Werner GmbH & Co KG“ iš Vupertalio, Vokietijos. Įmonė buvo įkurta 1936 m. „Wera Tools“ yra žinoma dėl savo šūkio „Būk įrankių maištininkas“, kurį galima rasti ant daugelio jų produktų pakuočių.

Mes tvirtai tikime, kad dėl mūsų įrankių vartotojams gyvenimas tampa paprastesnis, saugesnis ir „kupinas džiaugsmo“. Mes niekada nepasitenkinsime esamais standartais.

Yra daugybė sukimo įrankių... Tačiau, skirtingai nei kiti, mes netikime, kad įrankiai pasiekė savo galutinį kūrimo etapą. Mes visada ieškome naujų idėjų. Mes galvojame kitaip. Mes kvestionuojame dalykus. Tai darydami, sukūrėme sukimo įrankius, tokius kaip „Zyklop“ reketą ir „Joker“ raktą - įrankius, kurie pažįstamą pavertė įprastu.

750 aistringų darbuotojų ir didelis vertikalios gamybos integracijos laipsnis užtikrina neprilygstamą išmanymą apie įrankius.

Mes esame jums prieinami visame pasaulyje ir iš daugiau nei 3000 skirtingų įrankių tikrai yra vienas, kuris tiks jūsų poreikiams. 750 įrankių sukilėlių mėgaujasi kiekvieną dieną iš naujo atrasdami sukimo įrankius ir ieškodami problemų sprendimo būdų.

Mums mylime inovacijas. Mums patinka dizainas. Mums patinka rokenrolas. Nepaisant visų linksmybių, mums taip ir pat sekasi. Mūsų skundų lygis yra daugmaž nulis. Džiaugiamės dėl daugybės klientų įvertinimų ir didžiuojamės savo dizaino apdovanojimais.

Į viršų
Meniu
Užbaigti
Krepšelis
Užbaigti
Grįžti
Paskyra
Užbaigti