Filtruoti pagal

PREKĖS
Kaina
Filtras

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Husqvarna

Nuo pat veiklos pradžios 1689 m. „Husqvarna“, dabar – pasaulinės „Husqvarna“ grupės dalis, gamina įvairiausius kokybišką produkciją. Puikūs inžineriniai sprendimai, stipri verslumo dvasia ir aistra kokybiškiems produktams lėmė novatoriškus sprendimus, sėkmingai perorientuojant įmonės veiklą nuo ginklų prie siuvimo mašinų, viryklių, motociklų ir iki pažangiausių šiandieninių elektrinių prietaisų ir įrankių.

Per daugelį metų „Husqvarna“ įrodė savo pirmavimą technologijų srityje, pristatydama novatoriškus ir apdovanojimus pelniusius sprendimus ir produktus, kuriuose daug dėmesio skiriama naudotojams: 

X-Torq®, daugiausia naudojamas rankiniuose gaminiuose, užtikrina didesnį degalų naudojimo efektyvumą ir mažesnį išmetamųjų dujų kiekį pagal griežčiausius pasaulyje aplinkosaugos reikalavimus.

AutoTune™ – technologinis ir aplinkosauginis proveržis profesionalių grandininių pjūklų gamyboje, sumažinantis išmetamųjų dujų kiekį ir optimizuojantis variklio našumą nešvaistant laiko karbiuratoriaus reguliavimui.

Akumuliatorinės vejapjovės ir grandininiai pjūklai su benzininiu varikliu; lengvi, tylūs ir be tiesioginių emisijų.

Robotizuotos vejapjovės – tylios savaime veikiančios vejapjovės namų savininkams ir patalpų valdytojams, neišmetančios tiesioginių teršalų naudojimo metu ir naudojančios labai mažai energijos.

Griovimo robotai, nepaisant mažo svorio, dėl nuotolinio valdymo, kuris leidžia atlikti griovimo darbus tose vietose, į kurias patekti darbuotojams yra pernelyg pavojinga, yra labai svarbūs statybos pramonei. Šiandien „Husqvarna“ gaminiai naudojami namų soduose, parkuose, miškuose ir statybvietėse visame pasaulyje, suteikdami meistrams pasitikėjimo gerai atlikti savo darbą.