Filtruoti pagal

PREKĖS
Tipas
Kaina
Akumuliatoriaus įtampa
Naudojamoji galia
Įpakavimas
Svoris
  kg.   kg.
Filtras

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Steinel

Jau daugiau nei 60 metų Steinel kuria ir tobulina technologinius produktus, kurie nuo pat pradžių žymiai lenkė savo laikmetį ir darė įtaką visoms rinkoms. Ši tradicija gyva ir šiandien, kaip tada. Naujoviški išradimai, atitinkantys žmogaus poreikius. Šiandieniniam pasauliui Steinel yra ateities modelis su istorija, nes tai tikrąją to žodžio prasme – išradėjų kompanija, kurianti Vokietijoje, gaminanti Europoje.

Šiandieninis Steinel – tai nėra vien tik sensorinių šviesos jungiklių gamintojas. Tai jau vakar diena. Šiandieninis Steinel orientuojasi į rytojaus ir tolimesnės ateities poreikius skaitmenizuojant įvairiausių objektų apšvietimo, ventiliacijos, kondicionavimo, oro kokybės reguliavimo ir eilės kitų funkcijų įdiegimą, apie kurias šiandien galvoja dar net ne visi architektai ar projektuotojai.

„Būdami karšto oro technologijų pradininkai, dešimtmečius dirbome prie intelektualių įrankių sprendimų, kuriuos milijonai naudoja patenkinti klientai. Naudodami naujos kartos karšto oro įrankius, mes ne tik patobulinome jų technologijas ir dizainą, bet ir specifiniai klientų reikalavimai taip pat aktyviai prisidėjo prie plėtros.“