Bosch replės 1600A01TH9
Kiekis
8611
Nauja
6-9 d.d.
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Charakteristikos
Ilgis
160 mm
Medžiaga
Chromo-vanadžio plienas
Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos
Trumpai apie prekę
Prekės privalumai
  • Ergonomiškas dizainas, užtikrinantis patogų laikymą ilgą laiką.
  • Aliuminio plokštė, garantuojanti ilgaamžiškumą ir patikimumą.
  • Unikali ašmenų konstrukcija leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas.
  • Puikus pritaikymas įvairiems darbams, tiek namuose, tiek profesinėje srityje.
  • Kokybiška gamyba, kas garantuoja gerus rezultatus.
Šios prekės trūkumai
  • Pirkėjai pastebėjo, jog svoris atrodo šiek tiek didesnis, ypač ilgesnių darbų metu.
⚠️ Tai yra dirbtinio intelekto nuomonė!
5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Pailgintos lenktos replės „IRWIN" 200 mm
• Indukcinė, sukietinta pjovimo vieta - prailgina tarnavimo laiką • Kerpa kabelius iki 1,6 mm skersmens • Chromo - nikelio plienas prailgina darbą • Lenktas galas padeda lengviau prieiti prie sunkiai prieinamų vietų.
Gnybtuvai „IRWIN" 200 mm