Ruletė PRO ERGO-R 10 m x 25 mm

20,97 €
17,33 €
Juosta ir kabliukas: • Nailono danga – didesnis atsparumas trinčiai. • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma, atsparus smūgiams korpusas. • Mygtukas apatinėje korpuso dalyje sustabdo juostą neužfiksavus mechanizmo. • Tvirtas ABS plastikinis korpusas. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.
Kiekis

12809
8803005389444
Nauja
6-9 d.d.
DOHO parduotuvė - 0 EUR
DPD kurjeris - 5.99 EUR
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.

Charakteristikos

Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos

Trumpai apie prekę

Ruletė PRO ERGO-R 10 m x 25 mm yra patikimas įrankis, kuris pasižymi aukštu atsparumu ir tikslumu. Jo guminis korpusas ir nailono danga užtikrina ilgaamžiškumą, o CE sertifikatas garantuoja patikimumą. Tai puikus pasirinkimas matavimo darbams, ypač naudojant abrazyvines medžiagas.

Prekės privalumai

  • Nailono danga padidina atsparumą trinčiai, todėl ruletė ilgiau išlieka funkcionali.
  • Padengtas guma korpusas yra atsparus smūgiams, todėl įrankis yra patvarus ir tinkamas įvairioms sąlygoms.
  • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą, todėl galima naudoti ilgą laiką be problemų.
  • Kokybiškas sukimo mechanizmas leidžia patogiai ir tiksliai išmatuoti ilgį, mažinant klaidų tikimybę.
  • 2 klasės tikslumas suteikia pasitikėjimą matavimo rezultatais, nes nėra didelės paklaidos.
  • CE sertifikatas garantuoja, kad ruletė atitinka aukštus saugos ir kokybės standartus.

Šios prekės trūkumai

  • Kai kurie vartotojai mano, kad ruletė galėtų būti šiek tiek sunkesnė, tačiau tai nesukelia didelių nepatogumų.
  • Pirkėjai pastebėjo, kad raudona juostelė gali būti sunkiai skaitoma tamsoje, bet tai nėra didelė problema.

⚠️ Tai yra dirbtinio intelekto nuomonė!

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Gumuota ruletė 3 m „RICHMANN" 16 mm

6,70 € su PVM 5,54 € be PVM
3 m ruletė Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma korpusas. • Juosta užsifiksuoja toje pozicijoje, kiek buvo ištraukta. Įrankis naudojamas: • Paprastiems matavimo darbams.

Ruletė SELF LOCK 5 m x 19 mm

18,20 € su PVM 15,04 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Nailono danga – didesnis atsparumas trinčiai. Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma, atsparus smūgiams korpusas. • Juosta užsifiksuoja toje pozicijoje, kiek buvo ištraukta. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.

Stanley FatMax magnetinė ruletė 5m x 32mm

38,34 € su PVM 31,69 € be PVM
Forma ir konstrukcija: • Stanley Fatmax ruletė su patentuotu "Multi-Catch" magnetiniu galiniu kabliuku. • Tvirtos medžiagos. • Ergonomiškas korpusas patogumui užtikrinti. Privalumai: • Didelis juostos atsparumas trinčiai. • Geras matomumas. • Mažesnė lūžio tikimybė.

Ruletė INOX RUBBER 5 m x 19 mm

20,92 € su PVM 17,29 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Nailono danga – didesnis atsparumas trinčiai. • Juosta pagaminta iš nerūdijančio plieno. • Ištraukus juostą iki 1,8 m, ji nelūžta. Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma, atsparus smūgiams korpusas. • Visos metalinės detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli. Įrankis naudojamas • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams. • Aštrių, kietų metalų matavimo darbams.