Ruletė PRO ERGO-R 3 m x 16 mm

8,85 €
8,85 €
Juosta ir kabliukas: • Nailono danga – didesnis atsparumas trinčiai. • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. Forma ir konstrukcija: • Padengtas guma, atsparus smūgiams korpusas. • Mygtukas apatinėje korpuso dalyje sustabdo juostą neužfiksavus mechanizmo. • Tvirtas ABS plastikinis korpusas. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.
Kiekis

12669
8803005387044
Nauja
6-9 d.d.
DOHO parduotuvė - 0 EUR
DPD kurjeris - 4.59 EUR
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.

Charakteristikos

Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos

Trumpai apie prekę

Ruletė PRO ERGO-R 3 m x 16 mm pasižymi atsparumu trinčiai ir tvirtumu, dėl nailono dangos ir guminiu korpusu. Ji užtikrina ilgaamžiškumą per savo konstrukciją, o aukštas tikslumas ir patikimumas leidžia patogiai ją naudoti įvairiuose matavimo darbuose.

Prekės privalumai

  • Nailono danga garantuoja didesnį atsparumą trinčiai, todėl ruletė ilgiau išlieka kokybiška.
  • Su specialiu 3 kniedžių kabliuku užtikrinamas nuolatinis ilgaamžiškumas ir patikimumas.
  • Guminis korpusas suteikia papildomą apsaugą nuo smūgių, kas leidžia ją naudoti sudėtingose sąlygose.
  • Mygtukas apatinėje korpuso dalyje leidžia patogiai sustabdyti juostą, net jei mechanizmas nėra užfiksuotas.
  • Tvirtas ABS plastikas užtikrina, kad ruletė nebūna jautri pažeidimams.
  • Kokybiškas sukimo mechanizmas prisideda prie patogaus ir ilgaamžio naudojimo.
  • 2 klasės tikslumas garantuoja didelį matavimų tikslumą, kas yra svarbu profesiniuose darbuose.
  • CE sertifikatas patvirtina, kad produktas atitinka visus saugos ir kokybės standartus.

Prekės trūkumai

  • Gali pasirodyti šiek tiek sunkesnė nei kitos panašios ruletės, tačiau tai nesugadina naudojimo patirties.
  • Originalus dizainas galėtų būti patrauklesnis, bet funkcionalumas tikrai atperka šią smulkmeną.

⚠️ Tai yra dirbtinio intelekto nuomonė!

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ruletė GRIPPER PG85 8 m x 25 mm

17,87 € su PVM 14,77 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • Akrilinė danga – didesnis atsparumas rūdims ir trinčiai. • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. Forma ir konstrukcija: • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas - ruletė itin patikima ir tiksli. • Gumos sluoksnis apsaugo ruletę nuo smūgių. • Tvirtas ABS plastikinis korpusas. • Korpusas padengtas storos gumos sluoksniu – didesnis atsparumas karščiui ir šalčiui. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.

Ruletė „CONDOR" 2 m x 12,5 mm

4,79 € su PVM 3,96 € be PVM
Forma ir konstrukcija: • 2 klasės tikslumas: ± 2,3 mm paklaida per 10 m. Įrankis naudojamas: • Paprastiems matavimo darbams.

Specialist+ Tape ruletė 5 m x 25 mm

11,62 € su PVM 9,60 € be PVM
Juosta ir kabliukas: • 3 kniedžių kabliukas užtikrina ilgaamžiškumą. • Nailoninė danga – juosta naudojama ilgiau. • Juostos žymėjimas iš abiejų pusių. Forma ir konstrukcija: • 2 klasės tikslumas. • CE sertifikatas ir patikros sertifikatas užtikrina, kad ruletė itin patikima ir tiksli. • Amortizuojantis guminis stabdis užtikrina juostos apsaugą sukant ruletę. • Kokybiškas sukimo mechanizmas užtikrina ilgaamžiškumą. • Atsparus smūgiams, padengtas guma korpusas. • „Auto-Brake“ sistema. Įrankis naudojamas: • Abrazyvinių medžiagų matavimo darbams.