Akumuliatorinio ekscentrinio šlifuoklio Makita DBO180RTJ rinkinys, 18 V, 125 mm, 2 x 5 Ah, įkroviklis + lagaminas
Makita DBO180RTJ 18 V akumuliatorinio ekscentrinio šlifuoklio rinkinys su 125 mm disku yra idealus įrankis šlifavimo darbams.
Komplekte yra 2 x 5 Ah baterijos, greitasis įkroviklis ir patvarus Makpac lagaminas.
Tinkami priedai šiai prekei (spauskite + norėdami išskleisti meniu)
Kiekis
5495
Nauja
6-9 d.d.
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Pagrindinės savybės:
  • 18 V galia: pakankama tiksliai ir efektyviai šlifuoti įvairius paviršius.
  • 125 mm šlifavimo diskas: tinkamas darbui su mediena, dažais, metalais ir kitomis medžiagomis.
  • Ekscentrinis veikimo principas: užtikrina tolygų ir kokybišką paviršių apdorojimą.
  • Ergonomiškas dizainas: lengvas ir patogus naudoti, net atliekant ilgus darbus.
Komplektacija:
  • Makita DBO180 ekscentrinis šlifuoklis.
  • 2 x 5 Ah ličio jonų baterijos.
  • DC18RC greitasis įkroviklis.
  • Makpac lagaminas patogiam laikymui ir transportavimui.
  • Naudojimo instrukcija.
Kam tinka?
Kodėl verta rinktis?
  • Visapusiškas rinkinys: baterijos, įkroviklis ir lagaminas leidžia iškart pradėti darbą.
  • Patogumas: ergonomiškas dizainas ir dulkių surinkimo sistema užtikrina komfortą darbo metu.
Charakteristikos
Akumuliatoriaus įtampa, V
18
Tipas
Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus talpa
5,0 Ah
Akumuliatorių kiekis
2
Įkroviklis komplekte
Taip
Maks. greitis be apkrovos
11000 / min
Akumuliatorius komplekte
Taip
Įpakavimas
Lagaminas
Svoris
1.7
Akumuliatoriaus apsaugos sistema
Produkto išmatavimai (I x P x A)
175 x 123 x 153 mm
Garso slėgio lygis (LpA)
77 dB(A)
Triukšmo nepastovumas (K veiksnys)
3 dB(A)
Vibracijos nepastovumas (K veiksnys)
1,5 m/sec²
Vibracijos lygis (3 ašys)
≤2,5 m/sec²
Šlifavimo pado diametras
125 mm
Vibracijos amplitudė
2,8 mm
Dulkių maišelis
Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos
Trumpai apie prekę