Akumuliatorinė siauros karūnos kabiakalė Milwaukee M18 FNCS18GS-0X, 18 V + lagaminas
Komplektuojama su lagaminu patogiam transportavimui
Tinkami priedai šiai prekei (spauskite + norėdami išskleisti meniu)
Kiekis
5990
Nauja
6-9 d.d.
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Pagrindinės savybės:
  • Bešepetėlis POWERSTATE™ variklis: efektyvumas ir ilgaamžiškumas.
  • REDLINK PLUS™ elektronika: pažangi apsaugos sistema nuo perkrovos ir perkaitimo.
  • Kabės: pritaikyta naudoti siauros karūnos kabėms iki 38 mm ilgio.
  • Kabės gylio reguliavimas: tiksliai pritaikykite įkalimo gylį be papildomų įrankių.
  • Dviejų režimų darbas: pavienis arba serijinis kabinimas.
  • LED apšvietimas: puikus matomumas darbo vietoje.
Techniniai duomenys:
  • Įtampa: 18 V
  • Kabės dydis: nuo 12 mm iki 38 mm
  • Kalimo greitis: iki 3 kabės per sekundę
  • Svoris: ~2,6 kg
Komplektacija:
  • Milwaukee M18 FNCS18GS-0X kabiakalė.
  • Lagaminas.
    (Be akumuliatoriaus ir įkroviklio)
Pritaikymo sritys:
  • Baldų gamyba ir remontas.
  • Apdailos ir tvirtinimo darbai.
  • Dekoratyvinių elementų montavimas.
Kodėl rinktis Milwaukee M18 FNCS18GS-0X?
  • Tikslumas: idealiai tinka siauros karūnos kabėms.
  • Efektyvumas: nereikia dujų kasečių ar papildomų laidų.
  • Ilgaamžiškumas: POWERSTATE™ bešepetėlis variklis.
Charakteristikos
Akumuliatoriaus įtampa, V
18
Tipas
Akumuliatorinis
Įkroviklis komplekte
Ne
Akumuliatorius komplekte
Ne
Įpakavimas
Lagaminas
Svoris
2.8
Vinies skersmuo
9,5 / 38 mm
Kasetės talpa
108
Kabių juostos plotis
6,35 mm