Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis Milwaukee M18 FSAG125XB-0X FUEL, 18 V, 125 mm + lagaminas
Tinkami priedai šiai prekei (spauskite + norėdami išskleisti meniu)
Kiekis
6010
Nauja
6-9 d.d.
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Charakteristikos
Akumuliatoriaus įtampa, V
18
Tipas
Akumuliatorinis
Įkroviklis komplekte
Ne
Maks. greitis be apkrovos
8500 / min
Akumuliatorius komplekte
Ne
Įpakavimas
Lagaminas
Svoris
2.7
Maks. disko skersmuo
125 mm
Šoninė rankena
Taip
Maks. pjovimo gylis
33 mm
Apsauginis gaubtas
Taip
Šlifavimo suklio sriegis
M 14
Jungiklis
Slankusis fiksavimo jungiklis
Švelnaus įjungimo funkcija
Apsauga nuo atatrankos
Standartinė įranga
Linijos atblokavimo funkcija
Stabdymo laikas
iki 2 s
Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos
Trumpai apie prekę
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis Milwaukee M18 FSAG125XB-0X FUEL suteikia puikų veikimo efektyvumą, o jo kompaktiškas dizainas leidžia patogiai dirbti tiek namuose, tiek profesiniuose projektuose. Dėl galingo 18 V akumuliatoriaus ir 125 mm disko šis įrankis užtikrina didelį našumą ir ilgaamžiškumą, be to, komplekte yra patogus lagaminas transportavimui.
Prekės privalumai
  • Galingas 18 V akumuliatorius užtikrina puikią darbo našumą.
  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas leidžia dirbti patogiai ir nesukelia nuovargio.
  • 125 mm diskas suteikia galimybę dirbti su įvairiomis medžiagomis, įskaitant metalą ir plastiką.