Akumuliatorinis diskinis metalo pjūklas Milwaukee M18 FMCS66-0C, 18 V, 203 mm + lagaminas
Tinkami priedai šiai prekei (spauskite + norėdami išskleisti meniu)
Kiekis
5965
Nauja
6-9 d.d.
• reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančių nuotraukose;
• prekė gali būti ne originalioje pakuotėje.
• atsiimant prekę pas mus galite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortele.
Charakteristikos
Akumuliatoriaus įtampa, V
18
Tipas
Akumuliatorinis
Įkroviklis komplekte
Ne
Maks. greitis be apkrovos
4000 / min
Akumuliatorius komplekte
Ne
Įpakavimas
Lagaminas
Svoris
7.5
Maks. disko skersmuo
203 mm
Maks. pjovimo gylis
66 mm
Disko skylės skersmuo
15,87 mm
Didžiausias pjovimo gylis
66 mm
Pristatymo laikas
6-9 darbo dienos
Trumpai apie prekę
Prekės privalumai
  • Galingas 18 V variklis, užtikrinantis efektyvų pjovimą įvairiomis medžiagomis.